Reportáže

Pozdrav od nás, pro Vás, z Kvildy na Šumavě!! 😊💪

Prožili jsme tu luxusní víkendové soustředění na běžkách!!! 👍💟 Podávali jsme heroické výkony - videa ale musíme uchovat pro interní potřebu, protože hrdost přátelé, tu si zlomit nenecháme.. 😂😂

Statistika!
Počet ujetých km: cca 45-50, v závislosti na orientaci jedince.. 🙈😆
Úrazy: jedno naražené rameno a světe div se - žádné vyražené zuby.. ✌
Počet zlomených běžek: i zde hlásíme nulu, ale našlápnuto k tomu mělo mnoho z nás... 💀💥
Počet zlomených morálů: sobotní večer byl překvapivě klidný, soudíme tedy, že jich pár bylo.. ☝😃
Odhodlání jet za rok zas: MÁME VŠICHNI!!! 😈😉

Byl to TOP víkend, doufáme, že se k nám za rok přidáte.. 😊

#RabbitsZnojmo #Kvilda #Šumava #běžky 💟
... See MoreSee Less

View on Facebook

Sezona 2017 je definitivně za námi, ale ta nová se nezadržitelně blíží 😎💪

"Rok 2017 se vydařil nad očekávání, na počátku to byla velká dřina a nemalé odběhané objemy v zimní přípravě, ale pak se vše projevilo, už v březnu na závodě na 10 km, kterým byla Pečecká desítka, jsem si vylepšil osobák o téměř 5 min. a v dubnu na půlmaratonu v Praze o 8min., vrcholem zimní přípravy měl byt maraton v Praze, který jsem nakonec kvůli nemoci odběhnout nemohl. Velké zklamání mi však vynahradil již tradiční závod Vltava run. Ten považuji za nejlepší závod, v našem týmu panuje vždy skvělá nálada a neskutečně si tento štafetový závod užíváme. V září se nám pak spolu s Vojtou Čabalou a Josefem Michalcem podařilo na prestižním závode Birel Grand Prix v Praze v týmech obsadit celkově druhé místo. Vrchol sezóny však přišel až v říjnu na mé hlavní distanci a to maratonu v Drážďanech. Tento závod, ač byl díky počasí velice náročný, se mi opravdu vydařil a v průměrném tempu 4:36/km jsem si doběhl pro cílový čas 3:14:19 a to i díky velké podpoře mých synů. V závěru roku jsem si užil ve velké atmosféře již tradiční Vánoční běh. Moje poděkování patří Mirkovi Pokornému, který se mnou v sezóně odběhal nespočet kilometrů a vždy mě v nesnázích neskutečně podpořil a motivoval! No a co bude dál, to se ještě uvidí, každopádně opět sezónu zahájím v Pečkách, následovat bude „půlka“ v Praze a vrcholem přípravy by měl být v květnu maraton v Salzburgu. Hned týden na to již tradičně Vltava run a co bude dál, se ještě uvidí." 🏃‍♂️🏃‍♂️

🐰 Tvůj tým Ti bude vždycky oporou a přejeme Ti, ať je nový rok ještě úspěšnější než ten předchozí!! 🐰

**Winter run Brno**

V sobotu 20.1. se v Brně konal další ročník oblíbeného závodu s názvem Winter run. Vypadá to, že nám závody chybí, protože účast našeho týmu byla docela vysoká a všichni si vybrali nejdelší osmikilometrovou trať. 🐰😊
Co se výsledků týká, tak nejúspěšnější byl jeden z nejmladších členů výpravy Oliver Plánský, který se umístil na nádherném 2. místě ve své kategorii. 💪 #gratulujeme
Pro ostatní to byl hlavně test po zimní přípravě a chvílemi i boj o zdraví na místy dost zledovatělé trati 😊 #přežilijsme
A takto závod okomentovala naše Lucka, která měla tu čest doprovázet svoji malou neteř při jejím úplně prvním závodě 😊:
" I když byla místy pěkná ledovka, běželo se mi dobře. Počasí nám letos přálo, ne jako vloni, kdy byla teplota hodně pod bodem mrazu.❄️😂 Tento závod byl pro mě navíc výjimečný tím, že jsem sebou vzala i svoji 2,5 letou neteř Emičku, která se postavila na start dětských závodů a byl to pro ni první závod vůbec." #minirabbit 🐰😍

Rádi bychom se ještě vrátili k nejmladšímu Rabbiťákovi na Vánočním běhu ve Znojmě.. 🐰

Kubíček má již pár startů za sebou, pomalu se z něj stává zkušený miniběžec.. 🏃💟 na Vánočním běhu ho ale vystrašil výstřel ze startovní pistole, proto se s ostatními nemohl porvat o umístění - vyběhl o pár sekund později, v doprovodu tatínka.. 😎👍

My to považujeme za kouzelnou situaci z dětského světa a pro příště mu držíme pěsti!!! 💟😉

P.S. tatínkovi děkujeme za zapůjčení fotografií bez dotázání, snad nám to promine..🙈

#Kubíček #minirabbit #držímepěstiprďolonáš 💟

** Vánoční běh Znojmo **

25.12. se ve Znojmě konal už 37. ročník Vánočního běhu. Závod je určený pro závodníky všech kategorií, někteří si ho jdou jen tak užít a vyběhat štědrovečerní večeři a někteří si jdou naposledy v roce pořádně zazávodit. 🏃‍♂️
Samozřejmě se neobešel i bez naší hojné účasti, jak jinak. 😀🐇🐰
Nejlépe z "našich" dopadl Vojta Čabala, který se umístil na nádherném druhém místě, který závod okomentoval slovy: " Tak jsem rozšířil počet druhých míst na Vánočním běhu, ale letos mě to těší. Nový osobák a super závod. Jsem rád, že se zase sešlo tolik běžců … super závod, parádní organizace a výborná atmosféra. "😎
Jen o pár minutek za ním doběhl Kuba Šigut, kterému jeho čas stačil na úžasné 14. místo.
"Skvělé počasí, fantastická atmosféra tradičního závodu. Velká účast Rabbitů.
Na trati spousta podporujících diváků včetně občerstvovacích stanic. 😀 Běhu jsem letos moc nedal, tak to bylo parádní zpestření vánočních nástrah. Velká poklona vítězům - ty časy jsou šílený." 🙈😈