Reportáže

6 days ago

Rabbits Znojmo

Krásný plakát ke krásnému závodu. 🙂👍Prosím o sdílení. Dekujiiiii😊😘 ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

🎈Predator run Brno🎈

Sezónu překážkových závodů jsme zakončili na brněnském výstavišti, kde se běžel závod s názvem Predator run. Na 6 kilometrová trati bylo asi 20 pro nás novych překážek, ale poprali jsme se s nimi statečně a vidět to bylo i na výsledcích. 😎💪
Lucie Vystrčilová se umístila ve své kategorii na nádherném 20. místě 💪
Tomáš Souček doběhl v konkurenci více než 300 závodníků na 40. místě. 😎🙂
Svůj vlastní závod běželi i naši nejmladší a užili si ho také na maximum. 🙂 Věříme, že s námi budou jezdit častěji a sport je bude bavit i nadále. 🏃🏻‍♂️🙂
Komentáře najdete u fotek. 🐰
... See MoreSee Less

1 month ago

🎈Avanti běh Lukov🎈

Znojemský běžecký pohár čekala další zastávka, tentokrát to byl velmi oblíbený závod v Lukově. 🙂
Byl to první závod ZBP, který pořádal náš tým a věříme, že se vše povedlo podle představ všech závodníků. 🙂
Největší poděkování patří Stodola u Čabalů, která nám poskytla perfektní zázemí. 🙂

Světlana Bartůňková 2. místo

A ve speciální kategorii doběhl náš nejmladší závodník Kuba Svoboda za podpory tatínka Jiří Despi Svoboda na krásném 3. místě! A to běžel více jak 4 kilometry! 😎💪 #jetoborec

Moc děkujeme všem za účast a už teď se těšíme na vánoční běh. 🙂🏃🏻‍♂️

1 month ago

🎈Vinařský půlmaraton Velké Bílovice🎈

Máme tu pro Vás krátký, ale úderný report od našeho vytrvalce Pavla Holuba:
“Jedním z posledních závodů, kterých jsem se měl v plánu v tomto roce ještě zúčastnit, byl Vinařský půlmaraton ve Velkých Bílovicích. Byl jsem dopředu známými varován před náročností tratě a na osobák jsem měl prý rovnou zapomenout. Roviny se zde téměř nevyskytovaly a celkové převýšení bylo 380 m. Po spíše „letním“ pátku ukázal podzim v sobotu 27.10. svou přívětivější tvář a přichystal pro mě na běhání takřka ideální počasí. Bylo kolem 11 °C, zataženo a téměř nefoukalo. Běželo se malebnou krajinou mezi vinicemi, převážně po cyklostezkách mezi obcemi Velké Bílovice, Čejkovice a Vrbice nahoru, dolů, nahoru, dolů, nahoru, dolů. Od 8 km jsem se držel menší skupinky běžců a běželo se mi parádně. Ještě jsem si nechával malou rezervu, protože jsem měl obavy, co ty kopce se mnou udělají. Naše skupinka se roztrhala až v závěrečném seběhu. Doběhl jsem do cíle v čase 1:36:58 a na krk dostal velmi originální medaili (viz. obrázek) a k ní láhev vína do ruky. Celkově jsem se umístil v kategorii na 27. místě.”😎

Pavel maká a má i obrovské plány na příští rok. Určitě se máme na co těšit!! 💪🏃🏻‍♂️

2 months ago

🎈Krumlovský běh 🎈

V sobotu 20.10. se v Moravském Krumlově běžel další díl Znojemského bezeckeho poháru. 🏃🏻‍♂️
Na nejdelší trať, která měřila cca 11 kilometrů se postavili tři naši zástupci. 💪 A nevedli si vůbec špatně. 😎
Vojtěch Čabala doběhl na krásném 3. místě ve své kategorii.
Pavel Holub se umístil 9.
Tomáš Souček byl kousek za Pavlem na 12. místě.
My už se nemůžeme dočkat další zastávky a tou bude tentokrat Avanti běh v Lukově u Znojma. 🙂